Bezpłatna subskrypcja

Statystyki odwiedzin

Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkich gości
69
105
856
1741
101750

Kancelaria Prawna świadczy również obsługę prawną on-line, która może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, opracowaniu projektu umowy lub pisma procesowego bez konieczności osobistego spotkania się z doradcą prawnym.

Realizując obsługę prawną on-line zapewniamy odpowiednie zabezpieczenia mające służyć zachowaniu poufności przekazywanych informacji. Przekazane do kancelarii informacje objęte są tajemnicą zawodową i nie mogą zostać ujawnione.

Aby skorzystać z usługi on-line należy:

1.przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystać z formularza kontaktowego. 

2.oczekiwać e-maila zwrotnego potwierdzającego odebranie pytania przez Kancelarię Prawną wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę.

Kancelaria gwarantuje realizację usługi on-line w ciągu 48 godzin lub w przypadku zagadnień skomplikowanych albo czasochłonnych w terminie do 4 dni roboczych od wpływu należności na rachunek bankowy.

3.dokonać wpłaty na konto podane w wiadomości zwrotnej e-mail. 

4.czekać na e-mail zwrotny z odpowiedzią na przedstawione zapytanie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Copyright © 2013 -  kancelaria-prawna.edu.pl  

Realizacja: